Sudové víno z BiB

Výčepní zařízení na sudová vína

Stáčení sudového vína z BAG IN BOXU

Na základě zákona o prodeji sudového vína, který platí od 1. 1. 2018 jsme pro vás připravili ucelený systém stáčení sudového vína z BAG IN BOXU (jednorázový obal) + kvalitní pneumatická pumpa Flojet (made in USA).

Kompletní nabídku produktů pro točení vína z jednorázových obalů najdete v našem e-shopu www.vino-pivo.com a nebo na níže uvedeném odkazu.

Systém je připraven tak, že jej dokáže nainstalovat mírně zručný muž, nebo náš proškolený technik. Montáž se provádí na stávající stáčecí zařízení.

BiB je spojení praktického 20 litrového obalu a technologie, která umožňuje stáčet víno způsobem, jako například z KEG sudů. Umožní prodej čepovaného vína i po 31. 12. 2017 bez jakéhokoli omezení, protože obaly jsou jednorázové a ekologické. Přináší lepší manipulaci s 20 litrovým obalem například oproti 63 kg těžkému KEG sudu.

BAG IN BOX SÁČEK

BiB sáčky 20L s Vitop ventilem

Bag in box je moderní způsob plnění, který je určen pro balení potravinářských i nepotravinářských produktů (např. ovocné šťávy a mošty, vína či jiný alkohol, pitná voda, jedlé oleje, tekutá mýdla, šampony, barvy, lepidla a jiné chemikálie).

Zásadní výhodou Bag in Boxu je, že díky smrštitelnosti sáčku a naprosté absenci vzduchu v něm, nedochází k oxidaci vína a jeho poškození.

Řešení uzávěrů usnadňuje plnění sáčku, zamezení přístupu vzduchu z vnějšku prodlužuje dobu použitelnosti příslušného produktu. Naše firma nabízí sáčky bag-in-box s výpustí Vitop. Výpustě sáčků bag-in-box se vyznačují vysokou mechanickou odolností, nepropustností a nízkou propustností pro plyny.